DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Powierzchnia użytkowa: 109 m2
Powierzchnia. działki: 392 m2

CENA:

brak w ofercie

NOWE MAŁE BLIŹNIAKI (od IV kw. 2019 r.)

Powierzchnia użytkowa: 105,55 m2
Powierzchnia działki: 357 m2

CENA:

od 585 000 zł

DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Powierzchnia użytkowa: 131,05 m2
Powierzchnia działki: od 221,5 m2

CENA:

brak w ofercie

OPIS FIRMY

Na rynku nowych nieruchomości istniejemy od 2000 roku - najpierw jako DOM DLA CIEBIE spółka cywilna, a obecnie jako spółka komandytowa.
Nasze wieloletnie doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać skupiając swoją działalność na budowie domów jednorodzinnych w systemie deweloperskim.

Działamy w obrębie szczecińskiego rynku mieszkaniowego. Realizację swoich inwestycji powierzamy solidnym wykonawcom, a w procesie budowlanym stosujemy sprawdzone technologie oraz materiały wysokiej jakości. Kierujemy się dewizą, aby wznoszone budynki stały się wizytówką DDC.
Od początku istnienia zajmujemy się budową domów jednorodzinnych o różnym stopniu złożoności. Zakończone inwestycje zlokalizowane są w Szczecinie oraz w sąsiednich miejscowościach. Można się z nimi zapoznać w zakładce REALIZACJE.

Aktualna oferta obejmuje domy jednorodzinne lub sam teren pod budowę, który jest własnością spółki wolną od obciążeń. Stanowi to ułatwienie w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny na realizację swoich marzeń i życiowych planów.

O atrakcyjności oferty stanowią: dobra lokalizacja inwestycji oraz wysoka jakość i funkcjonalność rozwiązań projektowych za przystępną cenę. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów nie tylko na etapie kontaktu z firmą, ale także w przyszłości - stąd indywidualna obsługa każdego z nich.